Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale

Tõenäosus, et kõik investeeringud korraga osutuvad kahjumlikuks on väga väike.Need lihtsad näpunäited aitavad algajatel investoritel finantsinvesteeringute turule siseneda. Seejärel tuleb investor, kes teeb reitingu järgi otsuse, eelistades kas üht või teist laenupakkumist. Peab olema kannatlik ja mitte eeldada, et suudate end passiivne sissetulek tekib koheselt.• Et mitte kaotada kõiki investeeritud vahendeid, tuleks riske hajutada. Need reeglid aitavad investeerida tõhusalt, minimeerides riskid.Kreditex Ühisraha on välja toonud kolm lihtsat nõuannet, mille järgimine aitab vältida enamikke investeerimisprobleeme.• Investeerida saate juhul, kui teil on vabad vahendid. Kinnistulaen. „Ma arvan, et laenusaajale on see hea uudis, kui tekib juurde uusi pakkujaid. See tähendab, et ei ole vaja investeerida kogu kapitali ühte investeeringusse. Enne portaali avamist tegid asjaosalised põhjaliku turuanalüüsi, mis näitas, et laenusoovijaid on arvestades Eesti väiksust väga palju. Teisisõnu – tegu on investorite kaitseks moodustatud reservfondiga, millest tehakse investoritele väljamakseid.Peagi on Rozenštrauchi sõnul plaanis hakata osutama ka järelturu teenust. Väljaantud laenusumma oleneb inimese igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Paljud, kellel on vabad vahendid, soovivad need investeerida. Selline võimalus ei ole tavapärane.Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid. Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale. Parem on valida mitu sobivat võimalust.

Kreditex | Paindlik finatspartner

. Financer.com uudised. Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida. Selline võimalus ei ole tavapärane.“Investeerida ja laenu võtta saavad nii eraisikud kui ka ettevõttedInvestoriks ja laenusaajaks saavad hakata residendid. aastal jõustunud seadust, mille järel saavad väljastada laenu vaid ettevõtted, kes on läbinud põhjaliku kontrolli ning saanud vastava tegevusloa. Samaaegselt soovib iga investor, et riskid oleksid minimaalsed.

Kreditexi Ühisraha reservfondi langetati: mida see tähendab?

. See teeb ühisrahastusse investeerimise jõukohaseks igaühele, kes tahab oma kapitali kasvatamisega algust teha, samuti võimaldab see investoritel riske hajutada. Selle juures on oluline, et saadud tulu ületaks inflatsiooni. Kiire krediit Viivus; kirrlaenud. „Tihtipeale näen, et inimesed on hakanud teistmoodi laenu võtma ja teevad laenuotsuseid palju teadlikumalt,“ tunneb Rozenštrauch heameelt, et tarbijaid on hakatud rohkem informeerima. Kas olla laenusaaja või investor, on aga igaühe enda otsustada. Teisiti öeldes on vabad vahendid need, mis jäävad teile alles pärast põhivajaduste rahuldamist ja jooksvate kulude katmist. Kreditexi Ühisraha langetas investorite Reservfondi 80% peale. Kui ei anta laenu; Eesti kiirlaenud. aastast laenuturul tegutsev Kreditexi grupp laiendas haaret ja väljastab laene nüüd ka inimeselt inimesele. Tulumaksu deklareerimine on võetud investorite eest enda kanda. Me ei soovita riskida vahenditega, mis on laenatud.• Esialgu tuleb enamik teenitud raha reinvesteerida, st suunata tekkinud vahendid investeeritud kapitali suurendamisse. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Enne vabade vahendite investeerimist, oleks hea jälgida teatud reegleid. „Enne selle seaduse jõustumist oli seis ikkagi väga lootusetu.“Kreditex Ühisraha on Ühisraha OÜ kaubamärk, mis omab krediidivahendaja tegevusluba. Samuti kujuneb reitingu järgi intressimäär.Mudel on üles ehitatud selliselt, et ühte laenu saavad  finantseerida mitu investorit ja investeerida saab alates kümnest eurost. Reiting on kui ohutuli investorile, sest see näitab, kui suur on tõenäosus, et laenusaaja ka laenu tagastab.

Võib ka olla korraga nii laenusaaja kui ka investor. Portaalis tehtud virtuaalkonto kaudu saab kõikidel toimingutel – nii oma väljaminekutel kui ka sissetulekutel – pilku peal hoida.Olgugi et ettevõte sai litsentsi vahendada ka hüpoteeklaenu, vahendab praegune platvorm vaid tagatiseta laenu. See annab võimaluse erinevaid laenutooteid võrrelda ja leida enda jaoks sobiv,“ kommenteeris Ühisraha OÜ juhatuse liige Jekaterina Rozenštrauch.Uue toote arendamine käis selle võrra lihtsamalt, et neil on peaaegu kümneaastane andmemahtude analüüsi kogemus. „Investor ei pea raamatupidajat palkama, et ta saaks meie portaalis investeerida.

Kreditex laenud, hüpoteeklaen ja autoliising lahendavad.

. See kehtib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. „Meie platvormi investeerimise eeliseks on võrdlemisi kõrge oodatav tulu

Märkused