Kuidas hallata oma online kasiino mängukonto raha?

Mõnede mängijate jaoks tähendab online kasiino mängukonto raha haldamine panustamissüsteemi või panustamisviisi, mille abil nad soovivad maja eelist vähendada. Mõned mängijad aga kirjeldavad selle mõistega ühe mängusessiooni jooksul mängu pandava raha hulga piiramist ning seda, kuidas nad kasutavad võidetud raha.

Maja eelis on kasiinomängudes muutumatu suurus

Leidub mängijaid, kes usuvad, et teatud panustamissüsteemi kasutades on võimalik maja eelist vähendada. See aga ei vasta tõele. Kasiino mängude tulemused on täiesti juhuslikud ja seetõttu on igasuguse panustamissüsteemi rakendamine näide halvast rahaga ümberkäimisest.

Kasiino mängukonto raha haldamine

Hea mängukonto raha haldamine tähendab seda, et oskad panna oma panustele niisugused piirid, mis väldivad pankrotti minemist. Pea meeles, et raha haldamise süsteeme rakendades ei muuda Sa oma mängu võidutõenäosust, vaid lihtsalt kontrollid seda, kui palju raha korraga mängu paned ning tänu sellele saad kauem mängida.

Sõltumata sellest, millise mängu valid, on asjatundlik mängukonto vahendite haldamine Sulle igal juhul kasulik. Eriti oluline on see slotisõprade jaoks. Kasiinosse sisenedes on Su esmane eesmärk meelelahutus. Sa tahad kogeda mõnusaid ja pikki mängusessioone, mängides mänge, mida naudid. Selles, kui oma mängukonto mõnekümne minutiga rahast tühjendad, pole ju midagi lõbusat.

Võidueesmärgid ja kaotuste limiidid

Kuivõrd enamikes kasiinomängudes on kaotus võidust tõenäolisem, on soovitav endale seada kasumieesmärgid ja kaotuste piir (maksimaalne summa, mille oled valmis mängusessiooni jooksul kaotama). Nii on suurem tõenäosus, et suudad halval päeval vältida pankrotti minemist ja paremal päeval ka võitudega kasiinost välja logida. 

Kasuta online kasiinode võimalusi

Ükski online kasiino ei soovi olla mängijatele mureallikaks. Seetõttu on enamik neist loonud lihtsaid viise, kuidas mängija saab oma mängukirge kontrolli all hoida. Näiteks TonyBet kasiinos saad endale seada nii kaotuste kui ka sissemakse suuruste piirid erinevate ajavahemike jaoks. Määrata võid nii päeva-, nädala- kui ka kuulimiidid.

Lisaks on Sul igas online kasiinos võimalik oma kasutajakonto kas ajutiselt või lõplikult blokeerida. Tavaliselt ei saa vabatahtlikult tehtud blokeeringut enne selle lõpptähtaega tühistada. Täpsemalt saad erinevate online kasiinode vastutustundliku mängimisega seotud lahendustest lugeda ka kasiino.com saidilt.

Kuigi online kasiinos mängides on väga suur roll õnnel, saad Sa ka ise palju ära teha selleks, et Su mängukogemus oleks rõõmus, positiivne ja stressivaba. Pane oma mängustrateegia paika, pea mõnedest lihtsatest põhimõtetest kinni ja naudi iga online kasiinos veedetud minutit!