Alkoholiaktsiisi tõus – muudab elu kibedaks või aitab sul raha säästa?

Soodsaim laenuintress; laenud auto ostuks. Alkoholiaktsiisi tõus parandab laekumistEnamikule pole viinapudel nagu pakk piima või päts leiba, mille müüginumbrid kõiguvad hinna suhtes vähe. Seetõttu on loogiline, et koos hinnatõusuga võib alkoholi tarbimine vä. majandus. maksud. Alkoholiaktsiisi tõus – muudab elu kibedaks või aitab sul raha säästa. Proovi järgi ja üllatud, kuivõrd palju raha sul alles jääb! Või veelgi parem – pane iga kuu alkoholile muidu kuluv summa hoopis hoiusele ning vaata, kuidas su raha kasvab. Kelle jaoks see läheb korda, on need, kes tarbivad alkoholi regulaarselt. Peaksid küsima endalt: kas on tõesti mõttekas sõita välismaale selleks, et taga ajada odavamat alkoholi, samas kui sellesama sõidu kulu katab ju tegelikult ka hinnavahe ära. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Õiguskantsler Ülle Madise avaldas seisukoha, milles kuulutab alkoholiaktsiisi täiendava tõusu põhiseadusega vastuolus olevaks, sest täiendava. Aktsiis on üks oluline osa riigi sissetulekutest ning selle tõstmine on samuti lihtne viis eelarvesse puuduvat raha saada. Teisest küljest peaks aktsiisi tõus pidurdama toodete tarbimist. Valitsus vaatab aga eelkõige siiski numbreid. - DELFI..

Valitsus vähendab alkoholiaktsiisi tõusu poole väiksemaks.

.

Põhjused, miks alkoholiaktsiisi tõus on sinu rahakotile hea

. Alkoholiaktsiisi tõus – muudab elu kibedaks või aitab sul raha säästa. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja.

Viimase paari kuu jooksul on inimeste vahel tekitanud tüliõunu üks vastandlik temaatika: alkoholiaktsiisi eriti järsk tõus. Kui alkoholiaktsiisi tõus aga on sind ärritanud just seetõttu, et see tekitab augu sinu isiklikus eelarves, on see märk sellest, et peaksid oma eelarve üle vaatama ning alkohoolsed joogid täiesti välja jätma. Mida toob kaasa Trumpi võit Eestile?

Märkused