Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus

Südamelt ära!: 33 asja mida üks mees peaks elujooksul tegema

. Kui tahad ikka nina nina vastu saada, proovi niisama sukelduda. See on parim vee all veedetud aeg su elus.Löö võiduvärav, leia kadunud pulmasõrmus või võida mitu korda järjest "Eesti mälumäng". isegi siis mitte, kui sa ennast sinna meelega oled sokutanud. See, et ta IQ on kinganumbrist väiksem, ei loe. Puurid on tüdrukutele! Tund aega vee all neljameetriste tiigerhaidega käib täitsa hästi. Valeta, et sa oled mingi uus Vivid Video tüüp näitlejanimega Thunderstud või midagi sellist.On jah pikk maa, aga kui läbi jooksed, on tunne hea.Restaureeri auto, ehita puukuur või metsaonn, vala oma vanaema pronksist ratsamonument.Ei tohiks keeruline olla. Vähemalt korra elus pead sa olema vastutav mingi isikliku triumfi või siis tragöödia ärahoidmise eest.Ei pea tervet nägu habet täis kasvatama. Kolkige üksteist korralikult.

Boonuspunktid tulevad siis, kui te kõik järgmisel päeva ikka veel omavahel räägite. Mine parem esmaabikursusele. Te mingisugust enesekaitsetrenni, mine näiteks karatesse või taekwondosse. Ei pea tingimata koomasse langema, aga iga mees peaks vähemalt korra ennast elus nii sassi jooma, et ta tegu hiljem tõest ägades kahetseb. Või mine armastatud superstaarisaatesse.Saa teada, mis tunne on olla toitumisahela mitte-esimene lüli. Seejärel vabandage, emmake ja jagage plaastreid. Miniredit; laenud 0 intressiga. See on tõelise sõpruse test.Boonuspunktid, kui pääsed näiteks delfi.ee Krimikroonikasse kuldtsitaadiga "Ma võtsin ju lihtsalt kaks õlut!" Kuigi ega Delfi väga oma lugude peakangelaste arvamusi küsi.Benji-hüpe või langevarjuhüpe.Seisa õiguse ja õigluse eest.

Mida teha, kui laps haugub vastu? | Sirle juures

. Kui tundub raske, katsu vaese-mehe-varianti - ühe päeva jooksul kaks erinevat, eriti kuuma naist.Isegi siis, kui pead selleks välismaale minema. Ära hakka õllega pikalt jändama, vaid alusta varakult kange kraami shotdega ja jäägi nende juurde. Su nimi peab olema all tiitrites või siis sa pead ütlema vähemalt kuuesõnalise lause. Laenud internetipettus; kust võtta väikelaenu.

Tõeline elukindlustus: enesekaitset internetist ei õpi.

. Peaasi, et kui see on sul peale pikka habemekasvatusperioodi maha raseeritud, ei tunneks sind keegi ära.. Allapoole vööd, ja seejärel jookse! Nii et kergejõustikku võiks ka teha.No lasketiirust ikka räägime.Jah, ikka korralikuga, kes su sõpradel suu vesistama paneb. Ja siis hüüakse keegi: "Mees, mis sa endaga teinud oled!"Käi õlle joomas kohas, kus teatakse sind nimepidi ja iga kord avatakse su "tavaline" jook juba siis, kui su siluett saluuniuksele ilmub. Ka siis mitte, kui sul on kaasas näiteks plakat kirjaga "Heihoo!" või kui sa tervitusi karjud. Esktra-lisapunktid ühemunakaksikute või ema-tütre komboga magamise eest. Aadressil http://www.redcross.ee on näiteks Eesti Punase Risti kodukas.

SOOME politsei palub abi 37-aastase Kalle leidmisel, kes.

. See, kui Edgar Savisaar avab kusagil mingi tänava ja lõikab lindi läbi ja siis on sind kolme sekundi jooksul taustal näha, ei loe. Võid ju akvalangiga minna, aga võta teatavaks, et haid saavad akvalangist eralduvate mullide järgi suht hästi aru, milles on kühvel. Kui mingi jama on, löö esimesena. Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus. Mõni naine, tema emaga magamine, puuduv viskipudel, nõudepesemisjärjekord või tema nõme käitumine siis, kui ta parajasti vihane on. Või siis, kui see liiga karm tundub, mine ja anna verd

Märkused