Autoliising vs autolaen – kumb on mõistlikum? Loe siit autoliisingu kohta lähemalt

Saad rahulikult autot valida. Auto hind pole kahjuks ainuke väljaminek. See ei pea olema isegi sõidukorras. Kasuks tuleb see näiteks just siis, kui olete vanemate autode austaja ning soovite vana auto ise oma nägemise järgi korda teha. Auto omanikuna on Sul seda oluliselt lihtsam soovi korral edasi müüja. Swedbank AS ei osuta krediidinõustamisteenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Ehital liising; laenu refinantseerimine.   Liisingu puhul on üheks suurimaks mõttekohaks sissemakse leidmine, ja siin me ei räägi mõnekümnest eurost. See võimaldab Sul rahulikult seda õiget autot erinevatest esindustest ja platsidelt või lausa teisest riigist otsida. Autolaenu puhul tasud auto igakuist osa ostusummast ning intresse. Autolaenuga võid soetada ükskõik kui vana, ükskõik millise sõiduki sõltumata selle vanusest. Autolaenuga ostmisel saate koheselt ka auto omanikuks. Natuke ette arvestades saad autolaenuga katta ka sellised kulud nagu registreerimine, remont ja rehvid. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Liisingu puhul jääb aga omanikuks liisinguandja ning auto saab Sinu omaks alles liisinguperioodi lõpus eeldusel, et valitud liisingutüübiks on kapitalirent või kapitalirent jäägiga.

Kapitalirent vs kasutusrent - Autoliising

. Samuti pole kaskokindlustus kohustuslik, vaid valikuline. Autoliising vs autolaen – kumb on mõistlikum? Loe siit autoliisingu kohta lähemalt. Autolaenu puhul saad aga autot ja kasutada nii nagu soovid.

Autoliising ja Suur Võrdlus 2019 - Leia Siit Soodne.

.. Samuti on kaskokindlustus kohustuslik - nii võib autole minev kulu olla kaks korda suurem kui autolaenu puhul. Tegelikult pole isegi liik oluline. Autolaenu puhul, aga kantakse raha Sinu kontole. Näiteks liisingu puhul ei saa autot ümber ehitada nii nagu endale meeldiks. Liisingu puhul pead tegelema bürokraatiaga. Tihti on määravaks ka, mis müüjaga on tegu.

Autolaen ja autoliising | Parimad autolaenud 2019.

. Liisingu saamiseks peab olema ette näidata konkreetne sõiduk. Kasutusrendi puhul maksate üksnes kasutusõiguse eest ning selle lõppedes läheb auto tagasi liisinguandjale.

Saad katta ka muud lisakulud

Märkused