Ekspressraha

Ekspresslaen on mõeldud olukordadesse, kus raha on vaja pigem lühemaks perioodiks: äkki katki läinud kodumasina parandamine või ootamatult kulukaks muutunud hambaravi. Kui tehtud on positiivne laenuotsus ning klient on edukalt läbinud isikusamasuse tuvastamise, kantakse laenusumma kliendi kontole üle niipea kui võimalik. Intressivaba kiirlaen; laen sissetulekuta. Laenutaotleja saab valida sobiliku laenusumma ning laenuandjal on vaja see heaks kiita. Anname laenu ka kehtiva maksehäire olemas olul; telefoni laen.. Isikutuvastus on vaja teha vaid ühe korra, edaspidi saab laene taotleda ilma isikutuvastuse vajaduseta.

- Ettevõttest

. Ekspressraha valikus on nii ekspress- kui ka tarbimislaenud.Taotle laenu!Selle taga, et on suutnud sedavõrd edukalt turul tegutseda, on muidugi üks väga kindel väärtus – vastutustundliku laenamise põhimõte järgimine.

Kiirlaen, kiirlaenud, väikelaen, väikelaenud - Ekspressraha

. Ekspressraha. ZiP EE laen; laenusumma kalkulaator. Ekspresslaenu eesmärgiks ongi olla abiks etteplaneerimata kulude katmisel. Ekspressraha eesmärgiks on olla klientide jaoks mugavaks finantsinstrumendiks, abimeheks ja partneriks.Esmakordsetele klientidele pakub Ekspressraha Sooduslaenu. Ekspressraha toote poolt pakutav lühiajaline tagatiseta tarbimislaen on lihtsalt taotletav mugav ilma sihtotstarbeta laen.

Pärast taotluse läbivaatamist saab haldur otsuse teha. Laenu saamiseks pole vaja pantida ei oma sõidukit ega ka kinnisvara, mistõttu on Expressraha paljude inimeste lemmikuks.

Laen -

. Taotluse saab esitada nii Ekspressraha veebilehel kui ka Ekspressraha kontoris paberi peal.

Ekspressraha: Eripakkumine uutele klientidele -

. Järgmiseks sammuks on teha läbi isikutuvastus kas Ekspressraha esinduses või Omniva postkontoris. Tarbimislaen annab sulle võimaluse täita oma soove – kodu renoveerimine, uue köögimööbli ostmine jms. See tähendab, et laenu saavad inimesed, kes suudavad laenu reaalselt ka tagasi maksta ning kes ei satu raskustesse, mis elu keeruliseks teevad

Märkused