Ettevõtte asutamine – kõik, mida võiksid teada

Kohtu deposiitkonto on vahekonto, millelt peale äriühingu registrisse kandmist saab taotleda sissemakse ülekandmist äriühingu kontole, mille ettevõtja on avanud sobivas pangas. Registreerida tuleb ka väärismetalltoodete valmistamine ning sissevedu ja müük. Kui soovite portaali kasutamist lõpetada, vajutage palun siia. ” Tegija kommentaar “Ettevõtte alustamisel oli suurimaks väljakutseks, et kõik komponendid, mida äri tegemiseks vaja on, saaks kokku. Ettevõttele ruumide leidmiseks saab kasutada kohalike omavalitsuste andmebaasides leiduvat teavet äriruumide üürile andmise kohta. Loe lisaks: Erinõuetega tegevusalade nimekiri Põhitegevusala Äriregistrisse kandmisel tuleb teatada äriühingu või FIE kavandatud põhitegevusala. Raamatupidamistarkvara kasutamine - e-arveldaja on lihtne veebipõhine raamatupidamistarkvara alustavale ja väikeettevõtjale, MTÜ-le ja SA-le, mis aitab alguses ettevõtjal ise raamatupidamise korraldamisega hakkama saada ning seeläbi kulusid kokku hoida. Käibemaksukohuslasena registreerimise avalduse saab esitada Maksu- ja Tolliametile elektrooniliselt. Minu jaoks on kõik tegevused, mis on palju aeganõudvad ka keerulised, kuna aega on alustaval ettevõtjal alati vähe. Kandeavaldus peab olema notariaalselt kinnitatud või esitatud Äriregistri ettevõtjaportaali kaudu. Kandeavaldusi saavad antud portaali kaudu esitada isikud, kellel on Eesti, Läti, Belgia, Soome  ID-kaardid; Eesti või Leedu Mobiil-ID. Äriühingud esitavad oma tegevusala andmed ja nende muudatused ainult koos majandusaasta aruandega.

. Hüpoteeklaen. Äriregistrisse kantakse äriühingu ärinimi. Tegevusala teatamisel kasutatakse , mis jaguneb viieks tasemeks. Tegevusala muutumisel tuleb registripidajat teavitada. Täisühingu, usaldusühingu, osaühingu ja tulundusühistu ärinimi peab sisaldama nime alguses või lõpus vastavat täiendit või lühendit. Ärinimi on Äriregistrisse kantud nimi, mille all ettevõtja tegutseb. FIE- l võib olla mitu ärinime, kui nimesid kasutatakse erinevate ettevõtete kohta. Tegija kommentaar “Kõige keerulisem ettevõtte loomisel oli enda kurssi viimine erinevate õigus- ja raamatupidamisteemaliste küsimustega – see nõudis aega, mis muidu läheb toodete tegemisele ja müümisele. FIE ärinimi peab sisaldama ettevõtja ees- ja perekonnanime ja ei või sisaldada äriühingule viitavat täiendit. Samuti tuleks silmas pidada, et üürileandja oleks ruumi omanik või omaks vastavat volitust. Ettevõtte asutamine – kõik, mida võiksid teada. Ühinesin Loomeinkubaatoriga, kust sain nii juriidilist kui ka finantsnõustamist. Vaata lisaks: ettevõtte asutamine. Äriühingul võib olla ainult üks ärinimi. Majandusaasta aruande koostamine ja esitamine äriregistrile. Registreerimine majandustegevuse registris Erinõuetega tegevusaladel tegutsevatel ettevõtjatel tuleb kanda oma andmed majandustegevuse registrisse. Tutvu lisaks: Tallinna ametlike teadete andmebaasiga ja Tartu andmebaasiga. Ettevõtte registreerimine Äriühingu asutamiseks või FIE registreerimiseks tuleb esitada avaldus maakohtu registriosakonnale kande tegemiseks Äriregistrisse.

Osaühingu asutamine kohese, mitterahalise või hilisema.

. Valida tuleb vaid üks põhitegevusala, millest loodetakse esimesel aastal kõige enam tulu. Ettevõtja andmete muutmine - portaal võimaldab elektrooniliselt Äriregistrile esitada muutmis-, likvideerimis- ja kustutamiskande avaldusi. Teadmised ettevõtlusest tuli kõik endale selgeks teha ja siis seejärel ka praktikasse panna.” Käibemaksukohuslasena registreerimine Ettevõtte võib registreerida käibemaksukohuslasena Maksu- ja Tolliametis. Juba enne ettevõtte registreerimist tuleb välja selgitada, kas kavandatud tegevusala nõuab tegevusloa või litsentsi olemasolu.

Registripidaja kontrollib ärinime vastavust nõuetele. Teie sessioon aegub minuti pärast! Ettevõtte asutamine Ettevõtte asutamine on lihtne ja kulgeb plaanipäraselt, kui selleks vajalikud toimingud tehakse õiges järjekorras. Ettevõtja tegevusala teatamine - põhitegevusala muudatusest saavad ettevõtjaportaali kaudu registripidajat teavitada üksnes füüsilisest isikust ettevõtjad ning täis- ja usaldusühingud, kes ei pea registripidajale esitama oma majandusaasta aruannet.

Lehekülge ei leitud -

. Avaldusi saab esitada ainult digitaalselt digitaalallkirjastades. Ruumide üürileping on soovitav sõlmida alati kirjalikult. Ettevõtte asutamine – kõik, mida võiksid teada

Märkused