Inges Kindlustus

Kokkuvõtteks: pügada saab igalt poolt. Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla. Sellesamas, millest jura räägib. Sellised olid tema sõnad täpselt. Algul nad rääkisid seal omavahel kõva häälega, kuidas üks eile tina pani ja et ülemus on loll jne. Käpp sees neil ka, kui vahendaja juurde hindama minna, see ajas sama juttu ja hindas samamoodi. Remondikoha osas ei hakatud samuti vaidlema. Inges Kindlustuse omakapital on järjepidevalt suurenenud. Seltsi kapital ja reservid on investeeritud Saksamaa, Soome ja Eesti suurematesse pankadesse. ja sellist kommentaari saab kirjutada mõni selle nn kindlustuseltsi enda töötaja. Läksid raua tänavale ja ajasid asja korda. Süüdi on teine pool ja tema kindlustus on Inges. Esimesel võimalusel vahetan seltsi. Nüüd vist vahetas nordea enda nime loodan, et ka klienditeenindajaid. Alguses räägiti midagi valest tiivast. Ehk see omapära, et venekeelt kõnelevad inimesed eelistavad seda kindlustust. Mu ämmale sõideti kah sisse ja oli ka teine auto ingese poolt kindlustatud.

Võrdle Ingese liikluskindlustuse hindu Inges Kindlustus on kahjukindlustusega tegelev kindlustusselts. Ingese Tartu tegelane teatas, et seal on tuhandeid autosid korda tehtud ja keegi pole kurtnud ! Kuid ühegi autoomaniku nime ka tal meelde ei tulnud.Üldiselt, kui küsida mõnest legaalsest firmast pakkumist Ingesele, siis saadetakse Sind kohe kiirelt pikalt. Ostsin uue auto, millel oli Nordea kindlustus, kui see lõppes siis läksin liivalaia kontorisse seda lõpetama, et teha odavam IF ja seal käituti nagu solnoki poes. lubatud tähtaegade piires, ehkki tegemist oli selge juhtumida, pooled tunnistasid jne. Sellisel juhul saaksid inimesed makstud raha eest ka vastavat teenust ning karta on et igasugused Ingesed läheksid suht ruttu pankrotti. mõtlesin, et see firma ammu hingusele läinud, aga kus sa sellega, ikka vegeteerivad. Sõidukiliising; laen isiku tuvastamisega läbi panga. Hiljem tuvastasin, et tiiba pole üldse vahetatud, vaid ära pahteldatud. Kui ma üritasin siis viisakalt seletada, et ma sooviks lõpetada lepingut jne., siis läks asi veel hullemaks, ma olin seal täielikult ebasoovitav isik, soovitati mul igalepoole mujale pöörduda, aga mitte nende poole, üksikasju õnneks ei mäleta enam. Väidavad, et väike kriim võtab auto hinda maha, aga see, et auto on tehniliselt väga heas korras ja paberid tõestuseks, remondiarved ja kõik jupid vahetatud esinduses, mootor ideaalne jne.see miski hinda ei tõsta. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida. Samuti ukse värv andis ikka kõvasti soovida ja värvitud küljepeeglilt oli nirisenud värvi jutt plastmassile, mis sealt ilmselt kunagi ära ei tule. Mini credit; kiirlaen inimestelt. kuuaega võttis see neil aega. Kahjukäsitleja kargas oma hrutsovkast välja ja pistis kisama, et see pann ei maksagi nii palju. Kartsin algul juttude järgi tõesti hullu kogemust, aga õnneks läks kõik hästi. Peale selle pakuvad nad mingeid eksootilisi kindlustusi endistesse liiduvabariikidesse. Peale minu olid 'saalis' veel mõned kliendid, klienditeenindajaid oli neli, kaks keskeas meesterahvast ja kaks naisterahvast. Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes".

Liikluskindlustus - Gjensidige kindlustus

. Inges Kindlustus. Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". kahjukäsitluse otsuse sain ka teada ainult tänu sellele, et läksin sinna kohale ja keeldusin lahkumast ja ootamast. Inges Kindlustus.

Salva Kindlustuse AS

. Kuidas on lood Ingese poolt pakutavate firmade töö kvaliteediga ja tähtaegaegadega. Korda tehti nende valitud kohas, töö oli sitt, kätte anti auto pimedas ja nagu ikka. Lubatud on teema laiendamine. Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Uus küljepeegel liimiti tagasi pinge all nii, et nädala pärast hakkas see otsast mõranema ja nüüd on pooleks triip peal. Ei saa just ütelda, et oleks head tööd tehtud. Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis. Öeldi ka, et peab nende poolt soovitavasse firmasse minema. Seltsi finantsaruandeid kontrollib rahvusvaheline audiitorfirma KPMG.Tekst pärineb Ingese kodulehelt. Aga mind üllatas väga, Nordea kinlustus.

- Foorum » Kindlustus » Inges kindlustus

. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida

Märkused