Inkassokeskus refinantseerimine; krediidilaen

Soovitan pöörduda mõne juristi poole, kes aitab koostada neile vastuse aegumise kohta, üldiselt nad jätavad rahule kui aru saavad, et loota pole midagi.Imelik ikka küll: "võlad aeguvad". mingeid maksegraafikuid jm. Inkassokeskus refinantseerimine; krediidilaen. Jutt lühike ja konkreetne.Suured punases kirjas sildid kleebitakse välisuksele, ma kahjuks ei leidnud teavet, kas see on lubatud. Sellega ma nõus ei ole, sest viivised ei tohi ületatada põhisummat, nemad aga nõuavad oma suva järgi. Sellisel juhul avaldatakse teade maksekäsu kohta ametlikes teadaannetes www.ametlikudteadaanded.ee. Seda nad ei tahagi kohtusse minna. Mul ei ole ametlikku tööd, kinnisvara ega mingeid sissetulekud. Viimastes kõnedes ütlesin, et võin nende jaoks tulla tööle, kuni võlg tasutud või annaksid kohtusse, ehk saadaksid maksekäsu.Nad ähvardasid sellega kogu aeg, aga kohtusse ka ei anna.

Esimene on ära visatud, viimane alles. Kui sa ei ela enda rahvastikuregistri või laenulepingus näidatud kontaktaadressil siis ei saa sa seda vastu võtta. Püüa kõigest sellest üle olla. ZiP EE laen; sularahas laen. Mingeid maksegraafikuid jm. Laen kohe kätte; parim liisinguintress. See kiri kus lubati teatada nime ajakirjand´usse ja meediasse hoia alles. sinule hävinguga kokkuleppeid ära sõlmi, sest muidu jäädki pikkadeks aastateks maksma. Aga see maksekäsk tuleb sul kätte saada ja VASTATA seal näidatud aja jooksul. Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob?. Sest nad on selles väga kindlad, egas nad ilmaasjata sind vaimselt ei terroriseeriks. Probleem firmaga Inkassokeskus, ähvardavad, terroriseerivad. segaseid lepinguid tegema hakata. Minuteada on see seadusevastane ja info edastamine kolmandatele osapooltele on keelatud. Muidugi on siin hea soovitada, aga ära paku neile seda rahuldust oma murdumisega. Vastad lakooniliselt, et ei ole maksekäsus toodud numbritega nõus ja soovid näiteks kirjaliku menetlust. Las kleebivad oma silte, ähvardavad - nad ootavad nüüd seda mõnusat hetke, mil sa murdud. Kui keegi soovib teha seda tasu eest, ootan kirja meilile.tänan!Kui nad kohtusse ei ole veel andnud, ju siis ei ole enda võidus kindlad ja kogu ähvardamine käibki selle ideega, et maksad lõpuks kasvõi kokku laenates ära. Vot kui sa sellele ka ei reageeri siis maksekäsk jõustub, siis on jama majas.

Inkasso Keskus Profiilid | Facebook

.

Probleem firmaga Inkassokeskus, ähvardavad.

. Mingile pätikambale pole küll suva summasidmaksta. Siin keegi eespool soovitas täiega eirata, peaksidki seda tegema. Asi selles, et ma ei saanud seda teenust - aga raha nõuti - esitasin kõiki vastuväited, dokumendid - mis igale mõtlevale inimesele oleks teinud selgeks - et nad ei saa minult nõuda asja eest, mida ei ole ma saanud. Inkasso ainuke relv sinu vastu on psühholoogiline.Enda südamerahu huvides soovitan aga Eestist ära kolida, jätta see tige vastik ametnikeriik koos nende vastikute ahnete pankade jms-ga.Eesti on end nurka mänginud. Silt hoia alles asitõendiks. Et siis mingi osa inimkonnast ongi selline, kes võtab võlgu ja siis teadlikult ei maksa tagasi, juba alguses, võlga võttes, TEAB, et nagunii tagasi ei maksa. Kahju, et elad Tallinnas, muidu võiksid ju Tartu juuratudengite poole pöörduda. Võtku või jätku.Kui hakkad seal "halisema", tõmbavad nad su täiega orki. Uksed on liimijälgedega ja rikutud.Meilid on alles. Inkassokeskus refinantseerimine; krediidilaen. kuni ükskord asi ära aegus ja siis ära lõpetasidNendega tulebki raiuda aastate kaupa - et EI MAKSA ja kõik.öNB! Maksekäsku avalike teadaannete kaudu kätte ei toimetataära allu nende terrorile! Las läheb asi kohtusse, nii võidki neile seal vastata. Vot siis on sul vaja natuke juristi abi. On olemas Isikuandmekaitse seadus, mis keelab palju isikuga seotud andmete avaldamist. Kui sellel punases kirjas sildil on Sinu nimi, siis saad asja anda kohtusse. Lihtsalt tahtsin omalt poolt ära öelda.Nad ei anna ju kohtusse, selles asi ongi.Venitavad, kuni summa on kasvanud kõrgustesse.See teema nagu taak kaelas. Kasutasin kunagi nende abi, vähemasti minule olid nad igati abiks. Nüüd saabus uus kiri, et annavad nime üles ajakijandusse / meediasse

Märkused