Kas ühisrahastusega võib saada rikkaks?

. Investor peab mõistma, et ei võlakirja kui ühisrahastuse laenu ei garanteeri keegi, kui ettevõte on pankrotis. Eesti keeles peaks see olema siis muutuva tulususega ja fikseeritud tulususega. SMS laenu pakkujad; firma andmetega eraisiku laen.

Kas Estonia keres võib olla auk? Rootslased nõuavad.

. Kas ühisrahastusega võib saada rikkaks. Garantii sisuline edu seisneb selles, et kui ettevõte on toimiv, siis saab ühisrahastuse investor muidu teadmatusse tulevikku liikuv rahavoog nii summa kui laekumise kuupäeva osas mingi kindla raamistiku. Erinevus seisneb garantiis, mis on lihtsalt üks müügiedendaja.

Kas biolisandiga kütust tohib muruniidukisse ja aiatehnikasse.

. Seega tuleks neid projekte käsitleda kui võlakirja laadset toodet, millele on meil väga hea alternatiiv võlakirjade näol võtta. Näiteks Creditstar ja IuteCredit on läbi Redgate Capitali tõstnud võlakapitali mitmel korral.

Ühisrahastuse projektid lähevad enamasti fikseeritud tulususega instrumentide alla. Kokku on lepitud mingisugune intressimäär, mis piisava portfelli korral on ligilähedaselt võimalik saavutada. Investeerimishoius – mõistlik või mitte?. Mina loen investeeringuid kahte gruppi kuuluvaks: variable income ja fixed income. Viimased omakorda kas pragunevad või kaotavad oma elastsuse. Mitteelastne kütuse või mõõtemembraan karburaatoris põhjustab „vaeset“ kütusesegu – mis omakorda võib põhjsutada ülepöördeid ja mootori kokkujooksu. Selleks on aga oluline hinnata ettevõtte enda tugevust, rahavooge, laenuportfelli kasvu, kulude kasvu tulu muutuse suhtes jne. Aktsiad kuuluvad esimesse gruppi, sest meil ei ole võimalik ette teada aktsia tulusust mingi aja jooksul

Märkused