Kergeimad laenud; laen kuni 500 eurot

Saadud isikuandmete abil võetakse kiirlaenu. Küsitakse abi, kuna väidetavalt olevat kaotatud dokumendid ja rahakott ja sõber saaks kanda raha aitaja arvele, kui ta selle pangaautomaadist välja võtab ja ise kätte annab. Uno laen; intresside ülevaade. Kergeimad laenud; laen kuni 500 eurot. See reklaam ei tohiks jätta muljet, et laenu võtmine on riskiteta ja väga lihtne variant finantsmurede lahendamiseks, ega kallutada inimesi läbimõtlematutele laenuvõtmisele. Arve tegelik omanik ei oska kahtlustada midagi, kuna kontol pole raha, pettur aga võtab selle abil välja kiirlaenu. aasta jaanuaris sai meedia tähelepanu Swedbanki avalikustatud ja võlanõustajate väitel üsna levinud tava taodleda kiirlaene laste pangakontodele, kui vanema enda pangakontod on võlgnevuste tõttu blokeerinud.

Isikukoodi, pangakontonumbri jms abil võetakse tegelikult hoopis kiirlaen, mis öeldakse olevat sõbralt või tuttavalt. Kuigi mitme kiirlaenuandja firma esindajad kinnitasid, et sellist laenamist ei lubata, ei olnud laiemal avalikkusel võimalik teada saada, mis firmad sellistel tingimustel laene annavad. Küsitakse luba kasutada teise inimese pangakontot ülekande jaoks, kuid tegelikult võetakse selle abil välja kiirlaen.

Sms laen, sms laenud, smslaen, smslaenud

. Pettur saab suurema osa rahast kätte, tagasi maksmise nõue jääb ohvrile. Seejärel helistatakse müüjale tagasi ja öeldakse, et kogemata kanti üle rohkem ning palutakse ülejäänud tagasi maksta. Mõnel ettekäändel minnakse koos panka ja tehakse tühi arvelduskonto, mille internetipanga koodid jäävad petturi kätte. Helistatakse kuulutuste saidil ilmuva müügikuulutusele ja küsitakse isiku andmeid maksmiseks.

Bondora laenud - tagatiseta väikelaen kuni 10 000

. Selles lõikes sätestatut kohaldatakse ka VÕS  nimetatud tarbijakrediidi lepingute reklaamile. Lubatakse aidata isikut, kes e-maailmas hästi ei orienteeru.

Kergeimad laenud; laen kuni 500 eurot - Laenud Eestis

. Nimelt ei saanud pidada Swedbank võimalikuks klientide andmeid avalikustada, Eestis puudus aga järelevalve organ, kellel oleks olnud õigus selliseid andmeid pankadelt välja nõuda

Märkused