Kuidas koguda raha oma kodu ostmiseks?

Ärilaen tagatiseta; seb limiidi suurendamine. „Kogumise teeb kergemaks selge eesmärk, olgu selleks majanduslik sõltumatus, rahatagavara, kauaoodatud reis või ost, remont või uus auto,” ütleb Laks. Kogumist on võimalik kohandada vastavalt võimalustele.

Selleks, et kogumine mugavamaks muuta, on võimalik sõlmida püsikorralduse leping, mille alusel kantakse määratud summa kindla sagedusega arvelduskontolt kogumishoiusele. „Võtke aega ja vaadake üle oma viimase poole aasta konto väljavõte: millele olete kulutanud ja kas on kohti, kust saaks kokku hoida,” soovitab Laks. Tema sõnutsi on hea keskenduda pikaajalistele soovidele ja arvestada olukorraga, kui inimene ise või keegi tema perekonnast peaks haigestuma või tekib mõni ootamatu väljaminek. Kui sul on vaja raha vahepeal kasutada, saad seda teha, kui oled avanud pikaajalise reservhoiuse. Ka panga hoiukontole on võimalik teha sularaha sissemakseid!Teine oluline asjaolu on turvalisus. Paratamatult ei saa sa kodus raha hoides tagada selle turvalisust – alati on oht, et võidakse sisse murda ning raha varastada. Kui summad küündivad sadadesse või isegi tuhandetesse eurodesse või soovid koguda raha aastate vältel, on targem avada hoiukonto pangas. Miks ka mitte panna kõrvale mõned eurod – võta näiteks eraldi hoiupõssa, millele märgid sildikese oma eesmärgiga. See on hea algus inimesele, kes sooviks mingigi summa kõrvale panna. Kui aga ise raha kogumishoiusele kandmine tundub liiga tülikas, siis võib kasutada Digikassat. Tuleb vaid maksta pangakaardiga – muud polegi vaja teha.  Lugege lisaks:  Getter Orusalu vabakutseline ajakirjanik. Kiirlaen id kaardiga; väike kiirlaen. Laen tasuta; odav laen as. Lugege lisaks: Alati on mõistlik koostada eelarve finantskohustuste täitmiseks ja ebavajalike kulutuste vältimiseks. Katrin Laks soovitab plaanide täitmiseks teha endale kõigepealt selgeks oma rahaasjade tervikpilt.

Hoiused ehk võimalus riskivabalt raha koguda | Kuidas saada.

. Motivatsiooni plaanidest kinni pidada annab ka eesmärgi meeldetuletamine. Soovitame panna endale näiteks igaks esmaspäevaks meeldetuletus raha ülekandmise kohta kogumiskontole. Lisaks sellele, et raha koguneb, hakkad sa ka alateadlikult otsima uusi viise raha teenimiseks. Samuti käitu iga tuluga, mis sinuni jõuab. Kuidas koguda raha oma kodu ostmiseks. Mänguline raha kogumise viis tõestab, et finantstagavara loomine ei pruugi olla koormav kohustus, vaid tore ja kasulik harjumus. Korraga on raske suurt summat kõrvale panna, kui aga alustada väikestest summadest, siis tekib meeldiv harjumus ja oskus iganädalase väljaminekuga arvestada. Ekspresraha EE; vaike laen Estonii. nädalal ehk juuli keskpaigas. Antud kogumisviisi kasutades tuleb panna igast sissetulekust teatud protsent kõrvale. See on summa, mis võimaldab end jõulukuul kindlamalt tunda.

Kuidas reisimiseks raha koguda, isegi kui tundub, et kuidagi ei saa?

. Pangas olevad hoiukontod on aga tagatud riikliku tagatisfondiga, mis kindlustab selle, et sa ei kaota raha, vaid teenid seda hoopis tasapisi juurde. Nii on kahjuks juhtunud paljude inimestega, kes rubla ajal kogusid raha, kuid Eesti krooni tulemise ajaks ei olnud kogutud raha väärtus enam eriti suur.Seetõttu on mõistlik säästa sularahas üksnes väiksemaid summasid ja lühema aja jooksul

Märkused