Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt?

Tahest tahtmata tekib lastel pikkadel reisipäevadel vajadus erinevate snäkkide järgi. Näiteks langevad peale tipphooaega söögikohtades hinnad märgatavalt ja muuseumipiletid muutuvad odavamaks. Kõik arved maksa korralikult ja tähtaegselt. Seotud lood:   Võta snäkid ja vesi ise kaasaEriti hästi toimib see lastega. Parem laenuta dvd, kutsu sõbrad külla ning ostke kamba peale snäkk - mugavam ja soodsam.Kontserdipiletid osta odavamalt, eelmüügist.Väldi kärarikkaid lõbustusparke, mis neelavad raha ja on ohtlikud. Samuti on punktisüsteem ka erinevatel lennufirmadel, misläbi saab samuti häid pakkumisi. Koosta menüü nädalaks ette – see säästab aega, raha ja närve. Second-hand kauplused pakuvad väga korralikku valikut. Öökapil on kasutamata kreem ja meigikotis huulepulk. Lihtne viis on osta kala või liha kohalikust poest ja see ise valmistada. Tasub jalutada paar kvartalit kaugemale ja söögikohtade muutuvad odavamaks.Tee endale eelarve ja järgi sedaSea endale juba reisi alguses eesmärgid kui palju plaanid kuskil kulutada. Samuti odavnevad ka lennupiletid ja majutushind. Väldi lühikese distantsilisi autosõite ja üleüldse sõida autoga võimalikult vähe. Väldi alkoholi, ela end välja tantsides, mitte joobes olles. See kestab vaid paar tundi, kuid kokku hoitud rahasumma on märkimisväärne. Päris palju on ka selliseid kortereid, mis on kahetoalised. Näiteks TripAdvisor, booking.com jne.Reisi hooajavälisel ajalTeatud aeg aastas on inimeste seas reisimiseks populaarsem. Korralda lastele parem lõbus piknik, või matk metsas.Klubis ostetud kokteilid maksavad mitmeid kordi rohkem tavahinnast. 400 eur laenu; raha24.ee. Kui tekib vajadus uute riiete või mõne mööblieseme järele, siis oota allahindlusi. Uuri natuke veebisaitidel, kus inimesed kasutatud, korralikke asju müüvad ja vahetavad, võid väga hea leiu otsa sattuda. Ilmselgelt kulub mõnes kohas rohkem raha, kuid on ka kohti, mille pealt saab raha kokku hoida. Seetõttu on mõttekas osta snäkid ja vesi mingist majutuskoha juures asuvast väiksest poest varem valmis.

7 tarka nippi, kuidas säästa raha! - Eesti Naine

. Otsi soodsaid alternatiive! Märgi üles oma igapäevased kulud. Ära osta midagi, mis sul niisama kappi jääb, mida ei tarbi ja pead hiljem ära viskama.Selgita välja odavaimad toidupoed. Igal juhul on mõneks päevaks jäädes odavam osta päevakaart. Igal palgapäeval pane kõrvale mingi osa raha. Soovi korral võib osta ka õhtuks teise portsu kaasa.Ära söö kohtades, mis on linna tõmbenumbrite lähedalTavaliselt on vaatamisväärsuste lähedal asuvate söögikohtade hinnad oluliselt kõrgemad. Kõik laenud ühes kohas. Turud on hea koht söögi ostmiseks, sest päeva lõpus lastakse hinnad alla ja nii võib saada toidukaubad palju soodsamalt. Jällegi hea viis, kuidas raha säästa. Tüüpiline turist kasutab tuba vaid ööbimiseks, sest kogu päev ollakse linnas ja vaadatakse ringi. Aastaga aga nii palju, et võiksid endale koju oma espresso masina soetada. Väikeste laste riideid uutena ostes võib olla kulukas, kuna lapsed kasvavad kiiresti. Kaalu ka perepakkettide koostamist, mis sisaldavad vaid ühte kuumakset. Sellest tulenevalt on tipphooajal ka hinnad kallimad. Tee parem jalutuskäik, või kasuta ühistransporti, hoiad kokku nii raha, kui aega. Õhtusöök sõbrannaga, kinopilet, toit, jook, arved, bensiin - kõik, millele raha kulutad. Mõned kehtivad päeva, teised kauem. Neid maksad täpselt nii palju, kui kulutad.Lülita välja alati soojendusradiaatorid või muud kliima- ja elektriseadmed, kui kodust lahkud. Muidugi sõltub kõik inimesest ja võimalustest, kuid kellel on piiratud vahendid ja soov reisida, aitab kulude kokkuhoid palju. Maksad küll korraga rohkem, ent hiljem tuleb kokku palju odavam. Suurlinnade kesklinnas on ööbimine kallis ja kuna suurem osa päevast kulgeb nii või naa linnas, siis saab kesklinna sõita ka metrooga või bussiga. Paljudel söögikohtadel on head päevapakkumised, mis kujutavad endast suurt portsu mõistliku hinna eest. Unusta selle raha kulutamise võimalus, aastaga koguneb paras summa, ja saad endale näiteks soojamaa reisi lubada. Kohalik pood on samuti hea, sest nii võib ise valmistada kohalikku toitu ilma, et peaks maksma kallist restoranihinda. Seetõttu tasub kõht lõuna ajal täis süüa. Vaatamisväärsuste juures ja kohvikutes on need lihtsalt palju kallimad.

Kuidas säästa raha ja loodust? - sõ

. Käi poes täis kõhuga, nii ei kuhja sa toidukorvi üleliigsete toiduainetega. Vali odavaimad operaatorid. Vaata järele, kellega kõige enam lobisema kipud, ja mõtle, kas ikka on vajadust. Ära jäta tubades tulesid põlema, kui keegi seal ei viibi. Analüüsi, mida saaksid muuta. Loo sellele eraldi varukonto, või kogu raha inimese kätte, keda usaldad. Erinevates linnades on erinevaid võimalusi pakkuvad turismikaardid. Sealt tasub osta aga vaid selliseid asju, mida saab ainult sealt ja mitte kuskilt mujalt.Tuntud hotellikettidel on punktisüsteemid, millega võidad hinnas. Planeeri paremini!On suur vahe, kas külastada toidupoodi iga päev või osta nädala varu korraga. Nii et kui eelistatud ööbimispaik on , on mõttekas kasutada hotellikette, sest nii kogud punkte ja saad hiljem paremaid pakkumisi. Eelarve on hea viis vältimaks mõttetuid kulutusi. Rendi majutuskoht linna äärdeKuna kasutad ööbimispaika ainult magamiseks ja hommikusöögiks, siis tasub rentida tuba, mis asub linna ääres. Kuidas säästa raha kommunaalkuludelt. Pidutse mõõdukamalt.Kinos ostetud popkorn ja cola pluss kinopilet. Maanteel ja linnas kasuta säästlikku sõiduviisi, see tähendab, ära ületa kiirust ja väldi järske manöövreid ning pidurdusi. Tavaliselt on suurlinnade bussi- ja metrooliiklus väga hea ja kiire.Rendi mitme toa asemel korterSelle asemel, et sõpradega reisile minnes iga üks oma toa võtab, on mõtekas hoopis kamba peale üürida. Ära jäta midagi kirja panemata. Kas märkad, et kulutad palju ebaolulisele. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. Kui vähegi võimalik, tasuks oma reis planeerida ajal, millal tipphooaeg on möödas. Nimelt saab tüüpilise turismikaardiga tasuta sisse peamistesse muuseumidesse, tasuta ühistransporti kasutada ja erinevaid soodustusi söögikohtades ja poodides.Ära võta parimat tubaTuba võttes tasub mõelda, kui palju sa seal tegelikult aega veedad. Osta säästupakke, näiteks mitmekilosed pesupulbrid, seebid, või hommikuhelbed. Nii saad alati hea ülevaate kogu vabast rahast. Korteri leidmiseks on mitmeid veebilehti. Võib-olla pole nii hull sõita varajastel hommikutundidel ja istuda kitsas kohas. Väldi näiliselt soodsaid oste!Kellele ei meeldiks saada häid asju soodsamalt! Oma riidekapi sisu revideerides võib küllap iga naine tõdeda, et lisaks rõivastele, mida pole ammu kantud, leidub seal neidki, mida pole selga pandud rohkem kui üks-kaks korda.

Kuidas säästa raha oma Itaalia Puhkus – BlazeTrip

. Kokkuvõttes tuleb nii soodsam ja tavaliselt on korteris ka kööginurk või mikrolaineahi ja veekeedukann

Märkused