Kuidas teha telefoni krediit rahaks; SMS laenud 18 aastastele isikutele

Näiteks aitavad küpsised saada infot selle kohta, kas Sa oled meie lehel esimest korda või oled seda ka varasemalt külastanud; mitu korda on loetud mõnda artiklit või milliseid tooteid lisatakse e-poes ostukorvi. Kolmandate osapoolte küpsistele kehtivad kolmandate osapoolte küpsiste tingimused, millega on võimalik tutvuda nende kodulehtedel. Puudutage jaotises „Kontaktteave” valikut.

Taotlemine > Mobiil-ID >

. Telefoninumbri lisamine, uuendamine või eemaldamine Avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis seadme rakendus Seaded valikud Google'i konto. Järgige oma numbri uuesti lisamiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid. Kontole kindlates kohtades sisselogimiseks. Need küpsised salvestavad infot Sinu veebilehitseja ja Sinu poolt kasutatava seadme kohta. Android-telefoni numbri kinnitamine Google'i konto seadistamisel on teil võimalus anda Google'ile teada oma telefoninumber. Püsivad küpsised aitavad lehte kiiremini laadida ning parandavad kasutajamugavust. Need küpsised aitavad meeles pidada Sinuga seonduvat infot ja seadeid, kui Sa peaksid veebilehte tulevikus uuesti külastama. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks ostukorvi sisu meeldejätmiseks või autoriseerimise tegemiseks veebilehel. Avage valiku „Kasutamine“ kõrval olev jaotis „Reklaamide isikupärastamine“. Teil on võimalik muuta oma telefoninumbrit teatud teenuste seadetes, näiteks järgmistes. Näiteks võidakse teile saata SMS, milles on kood parooli lähtestamiseks. Vabandame kõikide klientide ees! Loe kõiki uudiseid Teil on võimalik oma Google'i kontole telefoninumbreid lisada ning neid uuendada või eemaldada. Kui seda teete, siis kontrollime, kas see number kuulub teile. Selleks et jätkata oma telefoninumbri kasutamist teistes Google'i teenustes, võite neis teenustes oma numbri uuesti lisada. Telefoninumbreid kasutatakse eri eesmärkidel ja teil on võimalik valida, kuidas teie numbreid kasutatakse. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte privacy.google.com. Näiteks saab jätta selle küpsise abil meelde Sinu keele valiku eelistuse ning sisselogimise kasutajatunnuse ja salasõna, et Sa ei peaks seda infot veebilehte külastades iga kord uuesti sisestama. Kui reklaamide isikupärastamine on välja lülitatud, ei kasutata teie telefoninumbrit reklaamide kohandamiseks. Kui need küpsised keelata, ei pruugi veebileht töötada või töötab osaliselt. Isikupärastatud reklaamide väljalülitamine Isikupärastatud reklaamide nägemise alustamiseks või lõpetamiseks muutke oma reklaamide seadeid. Lisateabe saamiseks või muudatuste tegemiseks puudutage teenust. Kui teie lehel „Telefon“ on kirjutatud „Kõikjal Google'is“, saab seda telefoninumbrit kasutada kõigis Google'i teenustes.

Mobiil-ID >

. Sellel lehel ei pruugi olla loetletud kõik teie telefoninumbreid kasutavad Google'i teenused. Expcredit; kuidas antakse SMS laenu. Kui Sa keelad reklaami küpsised veebilehitsejast, ei jää Sa reklaamist ilma, vaid esitatud reklaam on juhuslik ning ei arvesta Sinu huvisid. Kui reklaamide isikupärastamine on sisse lülitatud, võidakse teie telefoninumbrit kasutada teile kuvatavate reklaamide asjakohasemaks muutmiseks. Google'is teie numbri kasutamise peatamine Avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis seadme rakendus Seaded valikud Google'i konto. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood - mõned jäävad kasutaja seadmesse tundideks või päevadeks, teised kuudeks ja isegi aastateks. Kui vajate abi, külastage saiti support.google.com. Aidake inimestel teiega ühendust võtta Teil on võimalik muuta, kes teie telefoninumbrit näeb. Google ei müü teistele teie isiklikke andmeid, sh teie telefoninumbrit. Kuidas teha telefoni krediit rahaks; SMS laenud 18 aastastele isikutele. Sellised küpsised võivad kuuluda ka kolmandatele osapooltele. Kuidas telefoninumbreid kasutatakse Mõne Google'i teenuse osana Teie telefoninumber on ühendatud kindlate teie seadistatud või kasutatavate Google'i teenustega. Kontrollige, kas teie numbrit kasutatakse reklaamide kuvamiseks Avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis seadme rakendus Seaded valikud Google'i konto. Küpsiste keelamisel ei pruugi veebileht töötada enam ootuspäraselt, kuna veebilehe funktsionaalsus võib olla häiritud. Sinu profiil luuakse Sinu külastatud veebilehtede põhjal. Oma telefoninumbri all valiku „Kasutamine” kõrval näete teenuseid, mis teie telefoninumbrit kasutavad. Kui Sa ei ole oma veebilehitsejas küpsiseid keelanud, loeme, et nõustud meie veebilehel küpsiste kasutamisega. Tehke jaotise „Kasutamine“ kõrval valik „Kõikjal Google'is“. Kalender: Chrome: Telefoninumbri kasutamise muutmine Selleks et näha oma valikuvõimalusi kindla teenuse raames, avage vastava teenuse seaded. Puudutage vasakus ülaosas ikooni Tagasi.. Viimased uudised Täna hommikul taastas SK ID Solutions Mobiil-ID teenuse Eestis ja Leedus täies mahus.

Konto telefoninumbri ja selle kasutamise muutmine - Android.

. Tegu on ajutiste küpsistega, mida kasutatakse iga kord, kui külastad veebilehte ja kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Need küpsised aitavad muuta meie veebilehte paremaks. Puudutage jaotises „Teie kinnitamiseks saadaolevad viisid” valikut Varutelefoninumber. Tehke oma numbri kõrval valikud Kustutamine Eemalda number. Puudutage jaotises „Mida teised näevad” käsku Mine jaotisse Teave minu kohta. Nende küpsiste abil on võimalik luua Sinu huvidele vastav profiil ja selle põhjal esitada teistel veebilehtedel Sulle asjakohaseid reklaame. Avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis seadme rakendus Seaded valikud Google'i konto. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Teil on võimalik kasutada oma telefoninumbrit järgmistel otstarvetel. Nende küpsiste keelamisega ei saa me infot veebilehe kasutamise statistika kohta. Telefoninumbri kustutada: tehke oma numbri kõrval valikud Kustutamine Eemalda number. Numbri muutmine teie Google'i kontol mõjutab ainult teatud Google'i teenuseid. Puudutage ülaosas valikut. Uuesti oma kontole pääsemiseks, kui teil on tekkinud sisselogimisel raskusi. Teenuse tõrked olid tingitud ebaõnnestunud tarkvaravärskendusest. Näiteks on anonüümse statistika abil võimalik teada saada, kui palju inimesi, millisel ajahetkel külastas meie veebilehte ning millistel linkidel, artiklitel või toodetel veebikülastajad on klõpsanud. Laen sulas; Eesti laenud. Kontrollige, kas teie numbrit kasutatakse sellisel moel Avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis seadme rakendus Seaded valikud Google'i konto. Reklaamide kuvamiseks numbri kasutamise peatamine Teil on võimalik hoida funktsioon „Reklaamide isikupärastamine“ Google'i kontol sisselülitatuna, kuid lõpetada reklaamide isikupärastamiseks telefoninumbri kasutamine. Need küpsised võimaldavad veebilehe külastajale pakkuda veebilehe täiustatud funktsioone ja isikupärastamist, näiteks jätta meelde kasutaja valikuid eelistatud keele või asukoha kohta. Muutke jaotises „Isiklik kontaktteave“ oma jagamiseelistusi. Näiteks kui Sa külastad tihti kodumasinatega seotud lehekülgi, kuvatakse Sulle nende ettevõtete reklaami, kes müüvad kodutehnikat. Üritame selle perioodiliselt uuesti kinnitada, et veenduda selles, et number kuulub endiselt teile. Näiteks kui kasutate oma telefoninumbrit püsikliendiprogrammis, võite Google'i otsingut kasutades näha sellega seotud reklaame.

KÜPSISTE KASUTAMISEST KEELDUMINE Sul on võimalus keelata kõigi või valikuliselt mõnede küpsiste salvestamine oma seadmesse muutes oma veebilehitseja seadeid. See omakorda aitab meil teha veebilehe arendamiseks paremaid otsuseid ning arvestada Sinu vajadustega. Need küpsised tagavad veebilehe elementaarse funktsionaalsuse. Näiteks võib kontole sisselogimine või toodete ostukorvi lisamine ebaõnnestuda. Lisada varutelefoninumbri: tehke jaotises „Teie telefoninumbrid“ valik Varutelefoninumbri lisamine. Puudutage ülaosas valikut Isiklik teave

Märkused