Laenud õpilastele; mõtekas koht kus saab laenu

See aga võib aega võtta aastaid, kui mitte enamgi. Rõhutan veelkord: Tartu HLÜ hoiab oma kohustuslikke tagatisi kullas, Eesti Pangas ja Eesti krediidiasutustes. Samas inimene või ettevõte, kellel suurem hoius tagasi saamata, ei pruugi nii kaua vastu pidada ja võib jääda võlgu riigi maksuametile, oma töötajatele, tarnijatele või siis ilma mustadeks päevadeks kogutud rahast, et mitte öelda lühidalt, hingusele minna. Järgmise päeva hommikul küsis HLÜ Tallinna kontoris keegi härra, et kuidas on lood meie hoiuste tagamise ja „riikliku tagatisfondiga“. Teoorias pole meie ühiskond elanud iial paremini kui täna ja majandus on juba nii suureks kasvanud, et ei mahu meie kodumaale äragi, aga praktikas saab loota ainult oma mõistusele ja kogemustele ning päris tihti leiab tuge Tartu HLÜst ja tema liikmetelt. Striptiisina, kui soovite. Teooria ja praktika on sageli kaks täiesti eraldiseisvat asja. Seda ületavad summad hüvitatakse alles siis kui maksejõuetuks muutunud panga pankrotimenetlusest raha laekub. Laenutaotlused; laen auto tagatisel.

:: Õpilastele

.

Tartu Hoiu-laenuühistu | Hoiused | Laenud | Liisingud.

. Küll aga on saabuvaid tühjapilgulisi rakenduseta olendeid vaja inimühiskonna vähkkasvajale – rahandusele. Ühelegi hoiu-laenuühistule antud tagatisfondi hoiuste tagamise skeem ei laiene. Mõistust meile, et me inimeste ja rahvana suudaksime mitte langeda kõlavate teooriate ja loosungite võrku, vaid jääda kainemõistuslike teoinimestena iseendaks. Kui ka sellest kohustuste täitmiseks ei piisa, võib Tagatisfondi nõukogu taotleda fondile laenu andmist riigilt või riigigarantiid fondi mujalt võetavale laenule. Mis aga saab siis, kui kriitiline osa riigi rahast on pankrotti läinud pangas, võib ainult aimata.

Nad on maksubaas, intressibaas, trahvibaas, inflatsioonibaas, rituaalne ohver rahaebajumala altarile. Pangast laenu saades kantakse sinu arvele raha sinu enda arvelt; smony kiirlaen. Samal õhtul juhtusin ETVst kuulama suupuhastuse-saadet, kus räägiti, et riigi ja rahvuse päästmiseks on vaja suurendada sündivust või tuua sisse võõraid – muidu majandus ei kasvavat. Laenud õpilastele; mõtekas koht kus saab laenu. Liikmetele antud laenude väärtus on omakorda tagatud kahekordselt nii kinnisvarahüpoteekide, registerpantide, usaldusväärsete käenduste kui muude tagatistega. Laenud õpilastele; mõtekas koht kus saab laenu. Et küsimus ka laiemale ringile huvi võib pakkuda, siis seletaksin selle siin hästi lihtsate sõnadega lahti. Saa laen sularahas ja sinu pangakontole ei jää ühtegi märget sellest et oled võtnud laenu; luutari pandimaja. Andro Roos, Tartu HLÜ liige, finantsjuht.. Mitte ühelegi! Nüüd võrrelge summasid. Kiirlaenufirma kontor; krediidit ilma procentit

Märkused