Liikluskindlustus – kust leida soodsaim?

. Kindlustuse valimisel pea meeles, et lepingutele kohaldatavad tingimused, hüvitamise põhimõtted, piirangud ja välistused tulenevad liikluskindlustuse seadusest. Küsimuste korral on alati võimalik konsulteerida IIZI spetsialistidega, et leida just Sinu vajadustega enim arvestav kindlustuspakkuja ning sobivaim kaskopakett. Soovitame kaskokindlustusele lisaks omavastutuskindlustust, mis hüvitab kaskokindlustuse kahju korral kaskopoliisil märgitud omavastutuse. Kaskokindlustus kehtib Eestis ja Euroopas.

Pakutava teenusega tagatakse professionaalne juriidiline abi tekkinud olukorra parimaks lahendamiseks. Nipid, kuidas pidada edukad palgaläbirääkimised. Erikokkuleppel on võimalik kindlustusterritooriumi laiendamine, näiteks Venemaale. Sõiduki kindlustamisel mõtle läbi, milliste olukordade vastu soovid kaitset.

Tarbijaveeb - | Liikluskindlustus

. Kuidas turvaliselt lähedase laenule käendaja olla?. Roheline kaart on ingliskeelne dokument, mis tõendab liikluskindlustuse kehtivust välismaal. Hüpoteeklaenu tagasimaksmine – kõik, mida pead teadma. Kui reisid sõidukiga väljaspoole Eestit, võta kaasa roheline kaart. Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriikides on roheline kaart soovituslik, aga piisab ka ainult liikluskindlustuse poliisist. Kaskokindlustusele on võimalik juurde valida lisakindlustuskatteid. Liikluskindlustus – kust leida soodsaim. Kaskokindlustus aitab korda teha Sinu sõiduki ka siis, kui kahju on põhjustatud Sinu enda süül või kui süüdlast pole võimalik tuvastada. Tegemist on sõidukipõhise teenusega, mis aitab ka kaskojuhtumite korral. Väljapool Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriike on roheline kaart kohustuslik. Omavastutuskindlustuse korral on tegemist kaskokindlustusele lisaks sõlmitava kindlustuspoliisiga. Kaskokindlustus on vabatahtlik sõidukikindlustus, mis tagab Sinu autoga juhtunud kahju hüvitamise olenemata õnnetuse põhjustajast. Täiendavat infot leiad aadressilt www.ovk.ee. Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, millega tagatakse Sinu poolt sõidukiga põhjustatud õnnetuse korral kannatanule vara- ja isikukahju hüvitamine.

Eesti Audi Klubi foorum - Kust liikluskindlustus soodsamalt?

. Pane tähele, et osad kindlustusseltsid pakuvad kaasa tasuta täiendavaid lisakaitseid. Liikluskindlustus tee koos IIZI Kahjuabi teenusega, mis aitab Sind probleemsete kahjujuhtumite korral

Märkused