Minu rahandus — Omaraha.ee

. Seda väga lihtsal põhjusel, et vaba riik kestaks kauem, kui enne Eesti okupeerimist. Minu rahandus - Omaraha.ee. Meil on vabadus elada! Kipume väga sageli keskenduma sellele, mis vajaks muutmist, ümber tegemist. Rahandusministeerium alustab ettevalmistusi omandireformi mõju uurimiseks vastavalt valitsuse omandireformi komisjoni otsusele. Eesmärk on hinnata reformi tulemusi ja mõju eri rühmadele, nagu näiteks sundüürnikud ja represseeritud.

Laen auto tagatisele; tagatiseta tarbimislaen. See on sallivuse, ühtehoidmise ja eelkõige vabaduse päev.

NETI: /ÄRI/Rahandus/Internetipangad

.

Minu Euroopa -

. Minu rahandus - Omaraha.ee. Tänaseks on Eesti Euroopaga poliitiliselt ja majanduslikult lõimunud ning see aitab meil loodetavasti veel väga kaua olla iseseisev, demokraatlik ja euroopalikke väärtusi tähtsaks pidav riik. mail tähistatakse Euroopa Liidu päeva. Euroopa Liidu liikmeks saamine seati eesmärgiks kohe pärast taasiseseisvumist. Kuldne Börs – salakaval laenulõks või reaalne lahendus laenumurele?. Euroopa Liidus on kõigil õigus elada ja õppida. Muutus ja seeläbi kasvamine on küll olulised, ent mitte vähem tähtis pole juba oleva väärtustamine ja tähistamine.

Minu info Monetti – Laenud Eestis

. Ülevaade Eesti suurimatest pankadest, rahandusuudiste veebisaitidest, aktsiaturgudelt, internetipõhistest maksetest ja palju muud.

Märkused