Neste krediitkaart; kiirlaenu

Neste krediitkaart; kiirlaenu. Külma ilmaga on natukene ebamugav telefoniga mässata, samal ajal kui tuleb ka tankida, aga see oli ka mu enda viga, et ma mõlemat koos teha üritasin. Vaikimisi on järgmise tankimise jaoks salvestunud viimane maksesumma. Kasutades Nestes äppi autentimata, saad vaadata üldinfot, nt tanklate asukohti. Autentides end e-posti aadressiga saad vaadata näiteks pakkumisi ja oma ostude ajalugu. Autentides end mobiil-ID, Smart-ID või pangalingi kaudu saab teha makseid. Tangitud kütuse hind lisatakse sinu maksefunktsiooniga seotud deebet-, krediitkaardile. Igaüks saab seda proovida.

Neste äpp: Küsimused ja vastused | Neste

. Veendu, et seisad õige tankuri juures. Üldiselt mulle need tankimisautomaadid ei meeldi ja sellega võrreldes on äpp mugavam küll. See on äärmiselt ebatõenäoline, kuigi võimalik, kui Neste äppi kasutades aktiveerid juhuslikult mõne teise tankuri, mitte selle, mille juures sinu auto seisab. Vajuta nuppu “Uuenda kaardi andmeid” ja sisesta kaardi andmete muutmiseks valitud PIN kood. Krediit- ja deebetkaardi maksete tegemiseks mõeldud ostulimiiti saad muuta Neste äpi makse- ja kliendikaardid valikutest enne tankimise alustamist.  Need tanklad tunned ära allpool näidatud logo järgi. Saad äppi kasutada autentimata või autentides. Tankimise kviitung, mis on näha mobiiliäpis vahekaardil “Viimased sündmused”, ei ole juriidilises mõttes kehtiv kviitung. Esimese valiku Preferred language order all tuleb vajutada nuppu Add language ning valida avanenud menüüst Eesti. Kui keel on loetellu lisatud, tuleb ekraani ülemisest paremast nurgast valida ning lohistada Eesti keel nimekirjas esimeseks. Võta püstol ning alusta tankimist. Vajuta äppis   “Alusta tankimist” ja vali õige tankuripool, mille juures asud. Mobiilimaksega saad oma mobiiltelefoni kasutades tasuda tanklas pangakaardiga tangitud kütuse eest. Hea on see, et juba praegu saab seda lisaks Eestile kasutada ka Soome jaamade leidmiseks ja seal tankimiseks. Sellega kinnitad mobiilimakse. Kokkuvõttes: teisel korral, kui ma täpselt tean, mida teha, on see kindlasti mugavam kui ükskõik milline muu maksmislahendus siiani. Mobiilimakse ilma isikliku PIN-ita ei ole võimalik. Neste Äpi kustutamise korral ei saa sa enda nutiseadmes Neste äppi enam kasutada. Deebet- ja krediitkaardilt võetavad tasud arvestatakse kaardilt vaid pärast tankimist. Selleks, et äpp eestikeelseks muuta, tuleb iPhone’s liikuda järgnevalt: Settings>General>Language & Region.

Maksekaart | Neste - Neste ee

. Hetkel saab mobiiliga maksta vaid kütuse ostmisel mobiilimakseid toetavates tanklates. Lauatelefonilt ja mobiiltelefonilt helistades rakendub kohalik võrgutasu/mobiilivõrgu tasu. Kui sa ei ole veel tanklasse jõudnud, vali tanklate nimekirjast sobiv jaam ning sõida vabale tankuriväljakule. Selleks, et saaksid täielikult keskenduda tankimisele, soovitame makse kinnitada alles siis, kui oled tagasi autosse istunud või kui parajasti  kütust tangid. Soomes Plussa boonuspunktide kogumise kohta leiad rohkem infot siit. Igal juhul tagastatakse igasugune taoline summa sinu kontole. Kasutades Neste äpis leiduvat tanklate funktsiooni, leiad kergesti üles tanklad, kus mobiilimakseid saab teha.  Parema teeninduse tagamiseks palume, et ütleksid tankimise kuupäeva, tankla nime, kellaaja, nime- ja perekonnanime, kasutajanime ning millise maksevahendiga tankisid. Jälgi ohutust – kasuta oma mobiili vaid siis, kui auto seisab. Mõnede üksnes internetimakseteks mõeldud virtuaalkaartide puhul on iga makse vaja valideerida ning seepärast võib Neste mobiilimakse funktsioon olla tõkestatud. Soovi korral saad pärast tankimist tankuriga ühendatud makseterminalist välja trükkida ka kviitungi. Mitte üheski etapis ei kandu see raha üle Nestele. Tulevikus lisanduvad nimekirja ka Läti ja Leedu tanklad, lubab firma. Selleks pead end uuesti autentima.

Äriklient – Outsourcing Partner

. Äpiga saab leida ka lähima tankla ja see oskab sind sinna juhata. Toimi nii nagu kaardimaksega. Seade teatab, et iPhone’i keel jääb endiselt inglise keelseks, kuid Neste äppi kasutab nüüdsest eesti keelt. Viimaks vajuta OK. Mobiilimakse kasutamiseks pead oma isiku kindlasti autentima. Soovitame tankimise äpi kaudu aktiveerida alles siis, kui oled vaba tankuri juurde sõitnud ning selle numbri üle kontrollinud. Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Jätka ja vali uue pangakaardi number, kehtivus ja turvakood. Neste kliendikaardiga on tankimine mugav ja soodne ning võid valida , ja vahel. Neste äpi saad alla laadida Google Play´st või App Store’ist sisestades otsingusse "Neste". Plussa boonuspunkte saad kasutada vaid juhul kui tangid Soomes ja omad Plussa kaarti, millega oled sidunud oma Neste deebet- või krediitkaardi info. Täpsema teabe saamiseks pöördu kaardi väljastaja ehk oma panga poole. Järgmine kord ma juba nii teeks. Kliki “Määra limiit” ja salvesta. Eestis tankides ei saa sa Plussa boonuspunkte koguda.

Plussa boonuskaardi infot saad lisada ka äppi. Neste äpi kaudu maksetehingu sooritamiseks on kasutajal vajalik sisestada makseviisi pakkuja poolt nõutud kinnitused, nt Neste äpi PIN-kood. Ainukesed tasud on tavalised operaatoritasud lisaks andmeedastustasule, mida mobiilioperaator arvestab. Rakendust ise saab kasutada eesti-, inglise- ja soomekeelsena.. Kui Plussa kaardi info on äppi sisestatud, kogud Soomes mobiilimaksetega Plussa boonust automaatselt. Seejärel registreeru uue kasutajana ees- ja perekonnanimega, e-mailiga, määra parool ja registreeru. Iga tankimine tuleb kinnitada sinu enda valitud PIN-koodiga. Neste krediitkaart; kiirlaenu. Kinnita makse oma PIN-koodiga. Ohutu laenu võtmine; tarbimis laen ilma tagatiseta. Ilmub teade “Kaart on uuendatud”. Minu grediit; SMS laen raha kätte. Lisaks saad alati soodsama hinna nii meil, kui ka meie parimate juures. Neste Äpiga tasutud ostutehinguid näed rakenduses vahekaartidel "Ajalugu" ja "Viimased sündmused". Veendu, et terminal on vaba ja tankuri ekraanil tekst “Tere tulemast”. Need aga peaksid lähiajal lisanduma, sest äpp on alles avalikul testimisel. Kui soovid taas alustada Neste äpi kasutamist, pead selle oma nutiseadmesse uuesti alla laadima. Juba kasutusel oleva tankuri aktiveerimine ei ole võimalik. Ja see on mugavam kui automaadiga mässata või mõnes teises tanklas veel tanklapoodi sisse minna ja mõni üldse mitte tervislik limonaad või kabanoss kaasa haarata. Lihtsalt täida taotlus, vali endale sobiv kaarditüüp ja juba hoiadki oma autopõhised kulud kontrolli all. Deebet- ja krediitkaardile lisandunud kulu võetakse kaardikontol olevast summast kohe maha.

Erakliendi kaardid | Neste

. Ideaalis saaks teha nii, et ma ei pea telefoni üldse väljaspool autot kasutama ja teen toimingud enne autost lahkumist ära, mida ma praegu ei teinud. Kuna tegu on arendusjärgus äpiga, hindame väga sinu tagasisidet – kui leiad kohti, kus oleks parandamisruumi, palume sellest meile julgelt teada anda www.neste.ee/tagasiside

Märkused