Viivise arvutamine intressiga; SMS laen ilma isiku tuvastamiseta

Minu kirjutise mõte oli see, et kui tööandja jätab töötasu maksmata sellepärast, et tal raha pole, siis võib töötaja saada TVK-st küll endale positiivse otsuse, aga kui ikka tööandjal raha pole, siis ei võta surm ka sealt kus pole. Endapeale ma küll kaebama ei naka. TVK-sse pöördutakse siis, kui arvatakse olevat endale liiga tehtud, niisama meelt lahutamas ei käi seal keegi. Aga kasutaja Elk poolt toodud arvutus tundub nagu õige olema, aga tulemus on kuidagi ebaloogiline. Ja kui sa teaks, kui paljud töötajad jäävad oma rahadest ilma ka peale TVK-s positiivse otsuse saamist, siis sa ei targutaks siin. Kulud on ju nii minimaalsed, et keegi ei viitsi mõnekümne krooni pärast nõuet esitadagi. Tehke palun puust ja punaselt mulle asi selgeks, mis moodi ma pean intressi arvutama. Interneti laenud; kiirlaenud mn 15. Minu peakolu seda peenikest mõttekäiku kinni ei võta, kuidas ma jõuaksin tulemuseni.

Palgaviivis - Advokaadibüroo Concordia

. Palun kellegil arvutuskäik lahti seletada. Ja mis tähendab "kõrvade vahel midagi muud". See teeb reaalseks viiviseks ligikaudu viivitatavalt summalt päevas.Töötajal ja tööandjal on võimalik kokku leppida seaduses sätestatust suuremas viivisemääras, kuid seda üksnes tööandja rahalise kohustuse maksmisega viivitamisel.

Viivisekalkulaator | Eesti kohtud

. Iga päev korrutad ksvavat summat. Viivise arvutamine intressiga; SMS laen ilma isiku tuvastamiseta. Ei tea kas said aru ,aga ma püütsin anda endast parima. Ja selliseid juhtumeid on väga palju, kus töötaja ei saa ka peale TVK-s käimist ikkagi oma rahasid kätte.

Nõuda saab ikka nõudega ja tuginedes töölepingule ja TLS, kui otse tööandjale nõude esitamine ei aita siis edasi TVK või kohtusse.

Viivisekalkulaator

. Viivise arvutamine intressiga; SMS laen ilma isiku tuvastamiseta

Märkused